26.1.2020

1. Dziś o 19.00 spotkanie opłatkowe z sołtysami na plebanii. Serdecznie zapraszamy.
  2. Trwa wizyta duszpasterska – kolęda.

ROZKŁAD KOLĘDY

Kolędę rozpoczynamy w tygodniu o 15.30 a w sobotę o 10.00.

• Jeśli ktoś z różnych powodów nie mógł przyjąć księdza z wizytą duszpasterską w wyznaczonym terminie istnieje możliwość indywidualnego umówienia kolędy na 1 lutego w sobotę. Zgłoszenia w zakrystii bądź w kancelarii.
  • Najbliższa sobota to I sobota miesiąca – o 6.25 różaniec a po mszy nabożeństwo pierwszosobotnie i rozpoczęcie w kaplicy św. Józefa adoracji Najświętszego Sakramentu do 18.00.
  • Od jutra przyjmujemy już intencje mszalne na 2021r.
  • Za tydzień w niedzielę święto Ofiarowania Pańskiego. Poświęcenie gromnic na każdej Mszy. Już dziś można zakupić gromnicę za 10zł na stoliku z prasą.
  • W przyszłą niedziele Msza o 9.00 dla młodzieży przygotowującej się do bierzmowania. Po Mszy spotkanie z ks. Lechem.
  • Na Rynku 29 stycznia bezpłatne badanie słuchu.
  • W całej Polsce prowadzona jest zbiórka elektrośmieci. Zapraszamy całą wspólnotę parafialna do udziału w zbiórce zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego (sprzęt RTV AGD np. pralki telewizory komputery). Przychody z akcji wspomagają zakup nowoczesnych inkubatorów do szpitala na wybrzeżu Kości Słoniowej w Afryce prowadzonego przez siostry orionistki oraz akcję „Wyprawka dla dzieci” prowadzoną w Kamerunie przez siostry pallotynki. Akcja będzie trwała do 23 lutego. Elektrośmieci można składać na parkingu przed kancelarią parafialną.
  • W ostatnim czasie złożono na ołtarz 50, 2×100 oraz 2x200zł oraz na Kościół 40zł. Serdeczne Bóg zapłać.
  • Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.